Гаражні рулонні ворота RollMatic

Рулонні ворота RollMatic відкриваються у вертикальному напрямку, тому в гаражі вони займають зовсім небагато місця. Ця важлива особливість конструкції забезпечує максимальне місце для паркування як всередині, так і перед гаражем. Область під стелею гаража також залишається вільною і може використовуватися на Ваш розсуд для ламп або додаткової антресолі.
Монтаж гаражних ролетних воріт можливий у будь-які прорізи: квадратні або скошені, з сегментною або напівкруглою аркою... Гаражні рулонні ворота Hörmann RollMatic завжди підійдуть точно за розміром.
Для того щоб ворота ідеально підійшли на вигляд, ми пропонуємо ролетні ворота RollMatic в різних видів. Якщо Ви хочете, щоб ворота виглядали найбільш природно, виберіть один із двох варіантів обробки під дерево: Decograin або Decopaint. Або Ви можете вибрати один із 11 кольорів за тією ж ціною. Крім того, у нас Ви, звичайно, знайдете бічні двері, що ідеально підходять до воріт на вигляд. Продукція Hörmann не виготовляється в Україні, а поставляється від виробника з Німеччини.

Illustration