час роботи офісу та виставкового залу з 8:30 до 16:30

+380 (67) 612 02 22 Viber + Telegram+380 (68) 450 72 67 Viber + Telegram+380 (95) 524 84 12 Viber+380 (61) 213 99 69 міський

час роботи офісу та виставкового залу з 8:30 до 16:30

+380 (67) 612 02 22 Viber + Telegram+380 (68) 450 72 67 Viber + Telegram+380 (95) 524 84 12 Viber+380 (61) 213 99 69 міський

Секційні гаражні ворота Hörmann

Переваги
Секційні ворота відкриваються вертикально та у відкритому положенні знаходяться під стелею, заощаджуючи корисний простір. Така конструкція забезпечує максимальне місце для паркування як всередині, так і перед гаражем. Гаражні секційні ворота Hörmann пропонуються в різних розмірах і можуть бути встановлені в будь-які гаражні прорізи, що забезпечує ширину проїзду на 14 см більше, ніж у випадку з підйомно-поворотними воротами. Секційні ворота Hörmann надійно захищені завдяки міцному та стійкому до атмосферних впливів ущільненню по периметру.
Дозвольте собі комфорт.
Гаражні секційні ворота протестовані та сертифіковані відповідно до високих вимог безпеки Європейського стандарту 13241-1. Чи відповідають ваші старі гаражні ворота актуальним стандартам безпеки, можна перевірити за допомогою контрольного списку безпеки. Усі ворота поставляються в Україну безпосередньо від німецького виробника.

Illustration

LPU 67 ThermoЕнергозберігаючі ворота виконані з секцій завтовшки 67 мм. Кожна секція, незалежно від висоти та ширини воріт, має термічний поділ і забезпечує чудову теплоізоляцію.

Illustration

LPU 42Двостінні гаражні секційні ворота LPU 42 - це вид воріт із секціями товщиною 42 мм, що дозволяють забезпечити дуже гарну теплоізоляцію.

Illustration

LTE 42Одностінні секційні ворота LTE 42 - це вигідне за ціною рішення для гаражів, що окремо стоять, не вимагають додаткової теплоізоляції.

Illustration

LTH 42Гаражні ворота з деревини ідеально підходять для дерев'яних будинків чи будівель з численними дерев'яними елементами, фахверком чи елементами фасаду.

Illustration

Поверхні для секційних воріт зі сталі

Варіанти текстур для секційних воріт зі сталі

Illustration

Для покриття Duragrain, яке точно передає природну структуру та колір поверхні секційних воріт, можна вибирати з 24 різних варіантів декоративного оздоблення, наприклад, оздоблення під бетон (див. рис.), під обпалений або природний камінь. Інноваційний спосіб цифрового друку та фінішне покриття високоміцним захисним лаком забезпечують воротам гарний зовнішній вигляд, що зберігається надовго.

Illustration

Поверхні Decograin зі стійким до впливу ультрафіолетових променів синтетичним плівковим покриттям для секційних воріт точно передають характерний зовнішній вигляд деревини та вишукану елегантність кольору антрацит «металік». Ви можете вибрати один із п'яти варіантів обробки під дерево або покриття кольору «металік».

Illustration

Гладка поверхня Silkgrain - це найкращий вибір для сучасної архітектури завдяки її благородному зовнішньому вигляду, який вона надає воротам. До того ж збільшена на 50% товщина зовнішнього металевого облицювання забезпечує секціям вищу міцність і ще плавніший хід. Можливе фарбування в білий колір RAL 9016, а також в 15 кращих кольорів або колір RAL на вибір.

Illustration

Вигідна за ціною та міцна поверхня зі структурою, що імітує натуральний зріз деревини при розпилюванні, дозволяє шляхом тиснення непомітно усунути невеликі подряпини. Можливе фарбування в білий колір RAL 9016, а також в 15 кращих кольорів або колір RAL на вибір.

Кольори для поверхонь зі сталі

До Вашої уваги:

З внутрішньої сторони гаражні секційні ворота, незалежно від типу, пофарбовані у сіро-білий колір (RAL 9002). При монтажі двостінних сталевих воріт на сонячній стороні слід уникати темних кольорів, оскільки можливий прогин секцій може призвести до пошкодження воріт. Усі кольори – за відповідними зразками каталогу RAL. З причин, пов'язаних з технологією друку, можливі відхилення від зображених на малюнках кольорів та варіантів поверхні
* Класичні кольори за каталогом RAL; виняток становлять перламутрові та люмінесцентні кольори, а також кольори «металік».** Переважні кольори для поверхні Sandgrain

Вагомі аргументи на користь гаражних секційних воріт Hörmann

Сучасні енергозберігаючі ворота

IllustrationРівномірний розподіл касет

Illustration

Радіосистема BiSecur із сертифікованою безпекою

Illustration

Ефективна теплоізоляція

Illustration

Одноманітний зовнішній вигляд напрямної та полотна воріт

Illustration

Ідеально узгоджені та на 100% сумісні

Illustration

Оптимальний захист на довгі роки

Illustration

Компенсуюча фальш-панель перемички, що встановлюється врівень

Illustration

Зручна функція запиту положення воріт

Illustration

Оздоблення поверхні Duragrain надає красивого зовнішнього вигляду, що зберігається надовго.

Illustration


Технічні рішення для реальних умов

Illustration


Елегантний дизайн

Illustration

Одноманітні відстані між гофрами

IllustrationЗначно більше безпеки

Illustration

Ексклюзивний вид воріт зсередини

Illustration

Зразки секційних гаражних воріт від Hörmann