час роботи офісу та виставкового залу з 8:30 до 16:30

+380 (67) 612 02 22 Viber + Telegram+380 (68) 450 72 67 Viber + Telegram+380 (95) 524 84 12 Viber+380 (61) 213 99 69 міський

час роботи офісу та виставкового залу з 8:30 до 16:30

+380 (67) 612 02 22 Viber + Telegram+380 (68) 450 72 67 Viber + Telegram+380 (95) 524 84 12 Viber+380 (61) 213 99 69 міський

Двері до Вашого будинку

Вхідні двері до будинків Hörmann

Вхідні двері до будинків

Рекомендуємо Вам замовити вхідні двері, які поєднують стиль та ефективність. Наші нові вхідні двері налаштовані задовольняти всі ваші вимоги. Вони виготовлені з високоякісних матеріалів, які відповідають дизайну вашого будинку, та мають презентабельний вигляд, підкреслюючи ваш вишуканий смак.

Підйомно-поворотні ворота Hörmann

Вхідні двері Thermo65 і Thermo46

Ці високоякісні вхідні двері до вашого будинку забезпечують відмінну теплоізоляцію, надійні системи захисту і доступний вибір мотивів, що відповідають вашим потребам. Ми гарантуємо привабливе співвідношення ціни та якості, щоб ви могли отримати двері, які відповідають вашим вимогам і забезпечують надійний захист і затишок для вашого будинку.

Illustration

Міжкімнатні двері

Завдяки високоякісним дерев'яним міжкімнатним дверим від Hörmann, ви зможете відчути новий рівень затишку у своєму домі. Ваш будинок є центром вашого життя, вашим притулком, місцем безпеки. Ви зможете додатково збільшити затишок у своєму житлі завдяки цим дерев'яним міжкімнатним дверим, які створені для того, щоб підтримувати цю атмосферу тепла і комфорту.

Illustration

Двері в стилі лофт

Підсвітіть ваші кімнати і надайте їм сучасний вигляд у модному індустріальному стилі з дверима-лофтами зі скла та сталі. Цей дизайн завжди в тренді і гармонійно поєднується з різними стилями інтер’єру. Відкрита і мінімалістична елегантність цих дверей створює неповторний відчуття простору, ідеально підходячи для вашого домашнього оточення.

Illustration

Функціональні двері до Вашого будинку

Незалежно від того, чи це новобудова, чи модернізація, Hörmann пропонує вам відповідні двері для кожної зони вашого будинку. Ми маємо сейфові двері для підвалу або входу в гараж, вогнетривкі двері для котельні у підвалі і універсальні двері для майстерні. Наші високоякісні сталеві двері забезпечать вам не тільки відчуття затишку, але й впевненості в надійності і безпеці вашого будинку.

Illustration

Бокові двері гаражів

У Hörmann ми пропонуємо прості та практичні бокові двері, які можна легко поєднати з різними типами воріт. Для підйомно-поворотних воріт Berry, секційних воріт або гаражних рулонних воріт RollMatic ви також можете замовити бокові двері для гаражів, які мають аналогічний зовнішній вигляд. Це дає вам зручну можливість добудовувати бокові двері, що гармонійно впишуться у вигляд вашого гаражу та забезпечать зручний доступ із бокового боку до приміщення.