+380 (67) 612 02 22+380 (68) 450 72 67вул. Електрозаводська 3Запоріжжя, Україна

час роботи офісу: з 8:30 до 16:30

+380 (67) 612 02 22+380 (68) 450 72 67вул. Електрозаводська 3Запоріжжя, Україна

Гаражні ворота

Секційні ворота Hörmann

Секційні ворота Hörmann

Секційні ворота відкриваються вертикально та у відкритому стані знаходяться під стелею, заощаджуючи корисний простір. Така конструкція забезпечує максимальне місце для паркування як всередині, так і перед гаражем.

Підйомно-поворотні ворота Hörmann

Підйомно-поворотні ворота Hörmann

Підйомні поворотні ворота Hörmann
Підйомно-поворотні ворота Berry ми пропонуємо у вигляді сталевих воріт з різними мотивами з гофрами та касетами, а також у вигляді дерев'яних воріт. За допомогою кольору та декоративного оздоблення поверхні можна розставити додаткові акценти.

Illustration

Рулонні ворота Hörmann

Гаражні рулонні ворота RollMatic
Завдяки гаражним воротам RollMatic утворюється справді багато вільного простору як перед гаражем, так і всередині. Профіль воріт RollMatic виготовлений з високоякісного алюмінію, не схильного до корозії. До того ж ворота RollMatic серійно оснащуються сучасними приводами Hörmann.

Переваги гаражних воріт Hörmann

Чому наші клієнти обирають гаражні ворота саме від Hörmann

Heading photo

Всі компоненти воріт та приводів компанії Hörmann розробляються та виготовляються на власних високоспеціалізованих заводах.

Heading photo

Тривалі випробування всієї продукції на зносостійкість і надійність експлуатації в умовах максимально наближених до реальних гарантують бездоганну якість серійної продукції відповідно до високих стандартів компанії Hörmann.

Heading photo

Компанія Hörmann дає гарний приклад. Підприємство на 100% покриває своє споживання енергії з екологічно чистої електроенергії.