час роботи офісу та виставкового залу з 8:30 до 16:30

+380 (67) 612 02 22 Viber + Telegram+380 (68) 450 72 67 Viber + Telegram+380 (95) 524 84 12 Viber+380 (61) 213 99 69 міський

час роботи офісу та виставкового залу з 8:30 до 16:30

+380 (67) 612 02 22 Viber + Telegram+380 (68) 450 72 67 Viber + Telegram+380 (95) 524 84 12 Viber+380 (61) 213 99 69 міський

Перевантажувальна техніка

Вхідні двері до будинків Hörmann

Перевантажувальні мости

Мінімізуйте ризики та витрати робочої сили при завантаженні або розвантаженні вантажівок. Навіть у найскладнішій ситуації спеціальні мости з висувною або відкидною апареллю впораються в рази ефективніше, ніж окремі бригади працівників. Мости для перевантаження — це:
Усунення різниці між долівкою автомобіля та платформою.
Сталева конструкція платформи, міцна та стійка до викривлень.
Гідравлічна система, яка складається з пари підіймальних циліндрів та одного для краю.
Безпечна робота завдяки автоматизованій системі вимикання у разі надзвичайної ситуації.

Підйомно-поворотні ворота Hörmann

Герметизатори воріт

Чудовий захист отвору по всьому периметру
Герметизатори воріт Hörmann захищають вантажі від несприятливих погодних умов, заощаджують енергозатрати, запобігають протягам і, відповідно, зменшують втрати робочого часу, зумовлені захворюваннями персоналу. У поєднанні з перевантажувальними мостами відпадає потреба в облаштуванні затратних дашків і прибудов рампи.Тентові герметизатори воріт Hörmann підходять для вантажівок усіх розмірів, а тому універсальні в застосуванні. Високоякісні верхній і бокові тенти, які монтуються на оцинкованій рамі, створюють стабільну, гнучку та міцну на розрив конструкцію. Деталі тенту та рами виконані з окремих елементів, які зручно монтуються за допомогою різьбових з’єднань. Тому їхня заміна виконується швидко та без великих витрат. Надувний герметизатор воріт і герметизатор воріт із подушкою для нестандартних ситуацій ідеально доповнюють широкий асортимент продукції. Потрібні герметизатори для:
Збереження вантажу від несприятливих навколишніх умов.
Запобігання протягам у розвантажувальному приміщенні.
Комфортної та зручної роботи персоналу.

Illustration

Шлюз тамбур

Завдяки високоякісним дерев'яним міжкімнатним дверим від Hörmann, ви зможете відчути новий рівень затишку у своєму домі. Ваш будинок є центром вашого життя, вашим притулком, місцем безпеки. Ви зможете додатково збільшити затишок у своєму житлі завдяки цим дерев'яним міжкімнатним дверим, які створені для того, щоб підтримувати цю атмосферу тепла і комфорту.

Illustration

Під'їзні буфери Hörmann

Підсвітіть ваші кімнати і надайте їм сучасний вигляд у модному індустріальному стилі з дверима-лофтами зі скла та сталі. Цей дизайн завжди в тренді і гармонійно поєднується з різними стилями інтер’єру. Відкрита і мінімалістична елегантність цих дверей створює неповторний відчуття простору, ідеально підходячи для вашого домашнього оточення.

Illustration

Напрямні для коліс

Незалежно від того, чи це новобудова, чи модернізація, Hörmann пропонує вам відповідні двері для кожної зони вашого будинку. Ми маємо сейфові двері для підвалу або входу в гараж, вогнетривкі двері для котельні у підвалі і універсальні двері для майстерні. Наші високоякісні сталеві двері забезпечать вам не тільки відчуття затишку, але й впевненості в надійності і безпеці вашого будинку.